EV TEMİZLİĞİ

Fiyatımız malzeme bizden ve malzeme bizden olmamak üzere 2 farklı şekildedir. Yaygın hizmet ağımız ve deneyimli personelimiz ile talep edilen miktarda temizlik personeli sağlanabilmektedir.

 

Temizlik yaparken kullanılan bezlere bile dikkat ediyoruz!
Ev temizliği yaparken çalışanınız lavaboyu sildiği bez ile yemek masasını mı siliyor.
Klozet sildiği bez ile kapı kollarını temizleyebilir. !…
Temizlik bezleri farklı zamanlarda yıkanmış ve hepsi farklı poşetlerde paketlenmiş bezler kullanıyoruz.
Kullandığımız bezler kadar temizlik kovaları da aynı renklerde olmalıdır.

 

Ev temizlik firması hizmeti neleri kapsıyor?
Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu arada evde temizlik bir egzersiz niteliğindedir. Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz.

Bursa Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak Sühan Temizlik Şirketleri tarafından eğitimlidir.
Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlamaktadır.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:00’dir. Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dahil 1 Saat istirahat kullanabileceklerdir.
Çalışma saatleri içinde sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

 

1. Ev temizliği Aşaması:
Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetler, daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.
Müşteri ile birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.
Varsa özel talepler not alınır.
Personellerimiz müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.

 

2. Ev temizliği Aşaması:
Cam temizliği;
Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.

 

Mutfak temizliği;
Temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir. ( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

 

Banyo temizliği;
Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

 

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği;
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

 

Koltuk ve halı temizliği;
Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret almıyoruz.

 

Duvar silimi;
Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk,halı, duvar temizliği gibi işlemler yaptırabilirsiniz.
Ev temizlik hizmeti; inşaat ve tadilat sonrası ev temizliği, eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği gibi aşamalara ayrılır. Alt bölümde ev temizliği çeşitleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Ev Temizlik Şirketi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?
Ev Temizlik Şirketleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar Şirket fiyat politikası, temizlik hizmetini gerçekleştiren firma personelinin titizliği ve temizlik kalitesi, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi farklı maddelerde değerlendirilebilir. Sühan Ev Temizlik Şirketi sizlere hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı Temizlik Hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiştir.

 

Ev temizliği çeşitleri:
İnşaat veya tadilat sonrası ev temizliği; yeni kiralanan evlerde veya periyodik aralıklarla evinde tadilat veya bakım yapan müşterilerimizin evlerinde verilen hizmettir. Eviniz ne düzeyde kirli olursa olsun inşaat veya tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekibimizle profesyonel şekilde vermekteyiz.

 

Eşyalı ev temizliği; Ev temizliği hizmeti veren şirketimiz de sigortalı personeller hizmet vermektedir. Boş ev temizliğinde de aynı sistem uygulanmaktadır. Sistem her ne olursa olsun kullanılan malzemelerin doğaya dost temizlik malzemelerinden oluşmasına dikkat edilmekte, anlaşmalı olduğumuz dünya devi temizlik ürünleri (Henkel vs.) tercih edilmektedir.

 

Dikkat! Temizlik hizmetinde kullanılan bezler kesinlikle dezenfekte edilmiş olmalıdır. Tuvaletlerin temizliğinde kullanılan bezler kesinlikle başka alanlarda kullanılmamalıdır keza mutfakta kullanılan temizlik bezi de tuvalette kullanılmamalıdır. Ev temizliği hizmetlerimizde bu kurallara harfiyen uyulmakta, kişisel hijyene çalışanlarımız harfiyen uymaktadır. Tüm personellerimiz Sühan Temizlik tarafından bu hususlarda eğitime tabi tutulmaktadır.

 

Ev temizliğini nasıl yapıyoruz?
Gönderilen temizlik personeli çerçeveleri ve pencereleri temizler ve mutfak temizliği işlemine geçilir. Mutfak ve cam temizliği bittikten sonra bir personel banyo temizliği yaparken diğer temizlik personelimizde evde halı veya koltuk temizliği yapmaktadır. Daha sonra elindeki temizlik işlerini bitiren personeller detaylı toz alımı, kapı silimi, balkon temizliği gibi alanları birlikte tamamlayarak evi terk ederler

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı